Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Formy płatności

Sposoby płatności w sklepie online:

KARTA KREDYTOWA
Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, zaznacz płatność PayU. Następnie, po przekierowaniu na kolejną stronę, wybierz opcję „karta debetowa lub kredytowa”. Przepisz dane z karty (czyli jej numer, datę ważności i kod CCV) oraz zaakceptuj transakcję przyciskiem „zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

PŁATNOŚĆ Przelewy24
Zamówienie możesz opłacić przelewem internetowym. Zaznacz płatność PayU, a następnie wybierz opcję: „przelew online”. Następnie po wyborze banku zostaniesz przekierowana na jego stronę. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym. Nie udostępniamy numeru konta do płatności poza PayU.

BLIK
Aby zapłacić BLIKIEM, należy zaznaczyć płatność PayU. Po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „BLIK”. Wpisz kod i zaakceptuj go zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Jeśli wolisz zapłacić za zamówienie kurierowi podczas odbioru przesyłki, wybierz opcję „Płatność przy odbiorze”.
W związku z obecną sytuacją i zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, podczas płatności przy odbiorze możliwa jest płatność za pomocą karty płatniczej lub kredytowej.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE W SALONIE STACJONARNYM
Jeśli wolisz zapłacić za zamówienie podczas odbioru przesyłki w naszym salonie, wybierz opcję „Płatność przy odbiorze w salonie”.
Będziesz mógł dokonać płatności gótówką lub kartą płatniczą.
UWAGA! Nie ma możliwości dokonania zapłaty kartą podarunkową za zamówienie ze sklepu internetowego.

Ważne! Nigdy nie wyślemy do Ciebie wiadomości e-mail z informacją, iż zmieniło się konto do wpłaty, wraz z prośbą o dokonanie przelewu tradycyjnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl